Taksim Sanat Müzik Eğitim Merkezi

Taksim Sanat Müzik Eğitim Merkezi
Star On Star Off Star Off Star Off Star Off

365 Görüntülenme

Taksim Sanat Müzik Eğitim Merkezi

Sen De Yapabilirsin!

2005 yılında hizmete giren Taksim Sanat, ilkeli eğitim anlayışı ve uzman eğitmen kadrosu ile kalitesinden ödün vermeden müzik kursu (Batı müziği kursu, Türk müziği kursu),resim kursu, tiyatro kursu, güzel sanatlara hazırlık kursu, konservatuara hazırlık kursu ile sanatseverlere hizmet sunmaktadır Tarih ve sanat kokan yeni binasına sizleri davet ederek “Sen de yapabilirsin” diyor ve nedenlerini şöyle sıralıyoruz:

Tarihi Köşk

Yılların sanatsal izlerini taşiyan yeni binamız, 700 metrekare bir alana sahiptir. En küçük dersliği 20 metrekare olan bu tarihi köşkte Sanat eğitimi almak sizlere tarifsiz duygular ve tatlar verecektir.

Fiyat Politikası

Ücretlerin genel piyasa ortalamasının altında olması. Sözleşme,senet ve kredi kartından dönemlik peşin ödemeler gibi uygulamaların olmaması.

Kaliteli Eğitim Kadrosu

Konservatuar mezunu, konusunda uzman eğitmenlerin kadroda yer alması.

Müzik Aletleri Satın Alma, Bakım Ve Kullanım

Öğretim görevlilerimizin görüşleri alınarak bir çok müzik aletini bünyemizde barındırarak öğrencilerin yanlış alet alımlarını asgari seviyelere indirilmesi. Bir çok endtrümanın tamiratı kurumumuzda ücretsiz olarak yapılması. Bünyemizde bulunan bir çok müzik aleti sayesinde öğrencilerin enstrüman taşımak zorunda olmaması.

Samimiyet

Kısacası ticari kaygıların dar boğazında sıkışmadan aile ortamı içersinde öğrencilerimiz,öğretmenlerimiz ve velilerimiz ile birlikte büyük bir aile oluşturduk. Yenilikçi düşünce tarzımızla sektöre bir çok yenilik kattık. Bu uygulamaların son örneği olan online eğitim Türkiye'de ilk defa hizmete girmiştir. Katkılarından dolayı tüm Taksim Sanat dostlarına şükranlarımızı sunarız.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Meşrutiyet Cad. No: 31/C Kat:1 Beyoğlu/ İstanbul / TÜRKİYE

Telefon:
E-posta: moc.xednay@rttanasmiskat
İnternet Sitesi:

gitar kursu resim kursu batı müziği kursu güzel sanatlara hazırlık kursu konservatuara hazırlık kursu halk müziği kursu gitar dersi verenler gitar dersi fiyatları gitar dersi eğitimi şan dersi tiyatro dersi tiyatro kursu tiyatro kursu fiyatları

BENZER FİRMALAR

Taksim Sanat Müzik Eğitim Merkezi

Taksim Sanat Müzik Eğitim Merkezi

Sen De Yapabilirsin! 2005 yılında hizmete giren Taksim Sanat, ilkeli eğitim anlayışı ve uzman...

Unkapanı Sanat Müzik Kursu Merkezi

Unkapanı Sanat Müzik Kursu Merkezi

Konservatuar mezunu öğretmenler eşliğinde sanatla tanışmanın en profesyonel adı: Unkapanı S...

BU KATEGORİDEKİ POPÜLER FİRMALAR