Expert Temizlik

Expert Temizlik
Star On Star Off Star Off Star Off Star Off

538 Görüntülenme

Expert Temizlik

Yenilikçi ve yüksek standartlı hizmetler sunarak müşterilerimizle uzun vadeli ortaklıklar kurmaya kararlıyız.
Uzman Temizleme, ikametgahınızla ilgili her türlü temizlik projesini idare edebilen Lisanslı bir firmadır. En yüksek talep, kalite, güvenilirlik ve güvenle müşterilerin her ihtiyacını karşılayabiliriz. Tüm personelimizin referansı kontrol edilmekte, üniformalı ve tüm kendi temizlik ürünlerimizi ve ekipmanlarımızı tedarik etmekteyiz. Sağlık ve Güvenlik prosedürlerine tamamen uygundur.
EXPERT TEMİZLİK HOŞ GELDİNİZ
MİSYONUMUZ: Detaylara özen gösteren, inisiyatif sahibi ve müşterilerimizin beklentilerini aşmak için çok çalışkan, dürüst ve saygılı temizlik ekipleri sunmak. Dostlarımız, güvenilir ekiplerimiz her zaman birinci sınıf temizlik hizmetleri sunarlar.
VİZYONUMUZ: Müşterilerimize para kazanabilecek en değerli şeyi vermek için ZAMAN! Sevdikleri ile vakit geçirme, zevk aldıkları işleri yapma ve rahatlama zamanı. Temizleyicilerine, evlerini parlak, temiz, ferah ve davetkar yapmak için güvenebileceklerini bilerek onlara huzur vermek için. Evlerinden gurur duyacakları için kendilerini güvende ve büyük bir gülümsemeyle arkadaşları ve ailelerini mutlulukla davet edebileceklerdir.
Yoğun bir zamanlama programınız varsa, boş vakit geçirmeniz için size yardımcı olalım!
EXPERTTEMİZLİĞE HOŞGELDİNİZ.
Uzmanlık alanımız, kişisel gereksinimlerinize uyacak şekilde profesyonel, esnek bir hizmet vermek için güvenebileceğiniz ev ve iş yeri temizleme şirketidir. Kendi temizlik ürünlerimizi ve ekipmanlarımızı getiriyoruz. Tüm Yurtiçi Temizleyicilerimiz tamamen tetkik edilmekte, kontrol edilmekte, sigortalı ve eğitimli olmanın yanı sıra dürüst, güvenilir ve profesyonel olmaktadır. Experttemizlik size ve ihtiyaçlarınıza uygun esnek bir hizmet sunuyoruz. Hiçbir iş küçük değil !!! Sadece bize sorun, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız! TÜM TEMİZLİK HİZMETLERİ SİGORTALI Çok mutlu müşterilerimizden referanslar temin edebiliriz. Temizlikten vazgeçme! Bizi arayarak ailenizle veya arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirin. Eğitimli ve denetlenmiş kadrolardan, ev hizmetleri ve ofis için kapsamlı bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Eviniz ve ofisiniz her zamankinden daha iyi görünecek!
Tüm temizlik ihtiyaçlarınız için, "Experttemizliği"\'i arayın. Temizleme hizmetlerimiz en yüksek standartlardadır. Temizlik hizmetlerimizin tam listesini, hizmetler sayfamızdan görebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, uzun yıllardır ev sahipleri ve mülk sahiplerine olan güvenini kazanmaktadır. Koltuk temizliği yıkama Halı temizliği (yerinde yıkama) Zemin temizliği Bahar temizliği Partiden sonra temizlik Günlük temizlik
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Kısıklı Mah. Alperen Sok. No:10/1 Üsküdar İstanbul / TÜRKİYE

Telefon: (0535)-286 32 51
E-posta: moc.liamg@ratig.zyf
İnternet Sitesi:

temizlik koltuk yıkama sandalye yıkama halı yıkama zemin temizliği ofis yeri mermer granit hijyen kir pas boş inşaat parti sonrası

BENZER FİRMALAR

İLKCAN TEMİZLİK

İLKCAN TEMİZLİK

İlkcan temizlik olarak temizlik işini çok ciddi bir iş olarak kabul edip, işimizi ciddiye alara...

ECE TEMİZLİK

ECE TEMİZLİK

Firmamız ev ve ofis temizliği, halı koltuk yıkama, inşaat sonrası temizlik, dış cephe, cam t...

MALATYA KOMBİ SERVİSİ

MALATYA KOMBİ SERVİSİ

2002'den günümüze kadar geçen sürede kendimizi geliştirerek kombi, klima, elektronik kart tam...

SEÇİLMİŞ TEMİZLİK

SEÇİLMİŞ TEMİZLİK

Herkesin bildiği gibi ev veya ofislerimizin her zaman düzenli ve temiz bir şekilde tutulması ön...

BU KATEGORİDEKİ POPÜLER FİRMALAR