Mermer Marble

Mermer Marble
Star Off Star Off Star Off Star Off Star Off

274 Görüntülenme

Mermer Marble

Firmamız Türkiye'de üretilen bir çok mermer çeşidinin satışını gerçekleştirmektedir. Satış işlemini Türkiye'nin çeşitli yerlerinde bulunan mermer ocağı, mermer fabrikası ve mermer depolarımızdan gerçekleştirmekteyiz.
Satış Yaptığımız Bazı Mermer Çeşitleri
Beyaz mermer, bej mermer, siyah mermer, sarı mermer, kırmızı mermer, traverten mermer, granit mermer, pembe mermer, kahverengi mermer, gri mermer, mavi mermer, ithal mermer çeşitleri, portoro mermer , Hint mermer çeşitleri, yunan mermer çeşitleri, İtalyan mermer çeşitleri, İspanyol mermer çeşitleri, Gürcistan mermer çeşitleri ve daha birçok mermer çeşitlerinin satışı.
Mermer Fabrikaları Mermer fabrikalarımızdan Türkiye’nin birçok yerine başta beyaz mermer çeşitleri olmak üzere bir çok çeşit mermeri göndermekteyiz. Ayrıca yurtdışı satışı da yapmaktayız. Fabrikalarımızda; plaka, döşeme, 30x60, fayans, denizlik, basamak ve benzeri mermer türlerini sürekli üretmekteyiz. Özel ölçülü siparişlerinizi de kısa sürede hazırlayıp teslim etmekteyiz.
Mermer Ocakları Mermer ocaklarımızda ürettiğimiz blok ve molozları Türkiye\'nin her yerine ve yurtdışına sorunsuz göndermekteyiz. Ocaklarımızda; blok ve moloz mermer türlerini sürekli üreterek stoktan satış yapmaktayız.1 ve 2. kalite blok çeşitleri satın almak için bize ulaşabilirsiniz.
Mermer Çeşitleri Satışı Mermer satışını sorunsuz olarak gerçekleştiren firmamız birçok memnun müşterisiyle sektörde gün geçtikçe tanınmaktadır. Bizi tercih eden herkese teşekkürler.
En kaliteli, güzel, uygun fiyatlı mermer çeşitleri ve yeni mermer haberleri için sitemize bekleriz. Ayrıca sitemize mailinizi ekleyerek güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Bayır, Muğla / TÜRKİYE

Telefon: (0530)-130 89 21
E-posta: moc.elbramremrem@ofni
İnternet Sitesi:

Beyaz bej siyah sarı kırmızı traverten granit pembe gri mavi ithal mermer portoro mermer

BENZER FİRMALAR

Mermer Marble

Mermer Marble

Firmamız Türkiye'de üretilen bir çok mermer çeşidinin satışını gerçekleştirmektedir. ...

BU KATEGORİDEKİ POPÜLER FİRMALAR